Henkilökunta

Mika Laiho

toimitusjohtaja / CEO

+ 358 50 563 7325
mika.laiho@hela.fi

Matti Laiho

johtaja / director

+ 358 500 418 998
matti.laiho@hela.fi

Petri Eronen

myyntipäällikkö / sales manager

+ 358 400 477 450
petri.eronen@hela.fi

Juha Vesanto

aluemyyntipäällikkö

+ 358 400 183 805
juha.vesanto@hela.fi

Kristiina Viljanen

myynti ja logistiikka / sales and logistics

+ 358 40 849 2334
kristiina.viljanen@hela.fi

Esa Rummukainen

tuotantopäällikkö

+ 358 500 595 200
esa.rummukainen@hela.fi

Pasi Kangas

tuotesuunnittelija, R&D Engineer

+ 358 40 849 4595
pasi.kangas@hela.fi

Kirsi Jokinen

taloushallinto, kirjanpito, verkkolaskut ja reskontra

+ 358 40 849 2335
kirsi.jokinen@hela.fi